شروع ترم جدید دوره های آزاد زبان و نحوۀ ورود به کلاس

تعداد بازدید:۱۳۹۰

لینک ورود به کلاس­‌های خانم باقری

http://vc1.tabrizu.ac.ir/elemen11

لینک ورود به کلاس­‌های خانم سعیدی

http://vc1.tabrizu.ac.ir/elemen12

لینک ورود به کلاس­‌های خانم جوادی

https://vclass.tabrizu.ac.ir/elemeneng/

لینک ورود به کلاس­‌های آقای خانی

http://vc1.tabrizu.ac.ir/elemdu1

لینک ورود به کلاس­‌های خانم دکتر کریملو

http://vc1.tabrizu.ac.ir/elemfr1

لینک ورود به کلاس­‌های آقای زاهدی

http://vc1.tabrizu.ac.ir/elemenis

لینک ورود به کلاس­‌های خانم دکتر حسن ­زاده

https://vclass.tabrizu.ac.ir/elemenrus/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه شرکت فراگیران در ترم جدید دوره های آزاد زبان

نحوه شرکت در کلاس ها:

شرکت کنندگان محترم دوره، در نوار آدرس مرورگر  Chrome آدرس لینک‌های مخصوص هر دوره را وارد نموده و سپس در منوی Guest  نام و نام خانوادگی خود را ترجیحاً به زبان انگلیسی نوشته و دگمه Enter Room  را کلیک نمائید.

استاد محترم به عنوان مدیر جلسه، اجازه ورود شرکت­کنندگان به کلاس را صادر می نمایند.

توجه:

برای حضور در جلسه، شرکت کنندگان بایستی قبلا نرم افزار Adobe Connect را نصب کرده باشند. برای دانلود این نرم افزار، می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

 در صورت نیاز می‌­توانید از راهنماهای موجود درسایت، (راهنمای حضور در کلاس برخط) از طریق این لینک استفاده نمائید.

انگلیسی مقدماتی1 - اولین جلسه : چهارشنبه 7/21- مدرس : خانم جوادی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

آرمین     بخشعلی زاده

2

حسین    حسامی

3

فاطمه     محمدزاده

4

گل آرا    جعفری

5

ریحانه    زمانی

6

مهناز      شعرباف زاده اسکندانی

7

پریسا      مشفقی قپچاق

8

آیدا        رضائی بابره

9

زهرا       اسلامی

10

محمد حسین        کاظم لو

11

حامد      سالاری

12

نفیسه     وصفی مرندی

13

مائده     فرشی چوان

انگلیسی مقدماتی1 اولین جلسه : سه­ شنبه 7/20-

مدرس : خانم جوادی

1

پروین        حیدرزادگان

2

غلامرضا     پریزن 

3

زکیه         طبیبی

4

مینا          آذرمی آقاجان

5

صادق        تنهائی

6

یدا         اسماعیلی راد

7

نجمه      زمانی

8

رامیار      قره داغی

9

جابر       ویدافر

10

نغمه      ابراهیمی

11

رقیه       جدی

12

زهرا       نجفی

13

نگین      قویدل

14

آذر     علی­جراحی

انگلیسی مقدماتی3 اولین جلسه : دوشنبه 7/19  مدرس : خانم باقری

1

سلوا       ابراهیمی صدر

2

مصطفی پریزن

3

سحر      احمدی

4

محمد     بایرامی اصل

5

سپیده    اختری خسروشاهی

6

هاله       قربانی

7

سکینه    حیدرپور مرند

8

فرشته     کریمیان

9

سعیده    یحیایی

10

سیدمحمود           ابراهیمی زنوز

11

ویدا       باهنر

12

آرش      فرزبود

13

مریم      بیگلرنیا

14

رضا        عبادی

انگلیسی مقدماتی4 – اولین جلسه : سه­ شنبه 7/20- مدرس : خانم سعیدی

1

زینب         سرشار

2

مرتضی    بیرامی

3

زکیه      نجاریان

4

ریتا        پورمحبی

5

سمیه     اسمعیلی

6

مهدیه     رفیعی سخایی

7

احمد      پروانه شیرازی

انگلیسی مقدماتی4 – اولین جلسه : سه­ شنبه 7/20- مدرس : خانم باقری

1

سمیه     محبوبی

2

وحید      صبوری

3

احسان    عباسی

4

سونیا      عباسی

5

سولماز     نعمتی­نژاد

6

عباس     مبشری

7

هلیا سادات     هاشمی اقدم    

8

لیلا     جلیلی

9

محمود     نورآوری خیابانی

انگلیسی متوسط1- اولین جلسه : پنجشنبه 7/22 – مدرس : خانم جوادی

1

سینا       داداشی ممقانی

2

میرکریم  ابوطالبی زنوز

3

امیرحسین    ابراهیمی درخشان

4

مریم      گل نژاد

آلمانی مقدماتی1 اولین جلسه : سه ­شنبه 7/20- مدرس : آقای خانی

1

حمیدرضا     طلوعی نسب

2

سعید         جودی چوان

3

زهرا           عابدینی

4

فرناز           توکل آذری

5

مهدیه         حمیدزاده

6

زهرا           صالحی

7

آرمین        بخشعلی زاده

8

رقیه          مردم خواه

9

فرزام         عباس یقین

10

پرستو        رزاقی پور سرخاب

11

پویا           خدادادی

12

ژوان          حاجبی

13

علی          البرزنجی

14

مائده         رحمتی

15

محمد        عابدی

16

علی          زمانلو

17

سینا          زارع

آلمانی مقدماتی4 – اولین جلسه : پنجشنبه 7/22- مدرس : آقای خانی

1

غلامرضا      مرامی

2

زهرا          کریم زاده

3

مهسا         تراشکار

آلمانی مقدماتی3 – اولین جلسه : چهارشنبه 7/21- مدرس : آقای خانی

1

اشرف السادات   میرفخرائی

2

الهه           فرزام

3

نغمه         ابراهیمی

4

مجتبی       صمیمی

5

مریم         صمیمی

فرانسه مقدماتی 1 اولین جلسه : پنجشنبه 7/22  مدرس : خانم دکتر کریملو

1

زهرا       کلانتری

2

لیلا        دوبختی

3

ساناز      کمال غازانی

4

محمد جواد   سالک رحیمی

5

محمد مهدی         آقایی سروری

6

عطیه      آقایی سروری

7

سمانه     یعقوبی

8

سمیرا     جدیری

9

مینا       کاظمی وند

10

سارینا     ایلکا

11

حمید     اصل مجید پور

12

عاطفه     بازرگانی

13

محمد     عابدی

فرانسه مقدماتی 4 اولین جلسه : چهارشنبه 7/21 - مدرس : خانم دکتر کریملو

1

امیرحسین    لطف اللهی یقین

2

ضحی          چرتاب محمدی

3

صبا        آقاجانی رفاه

4

سارینا     فاطمی

5

شهرزاد    رفعت طالبی

فرانسه مقدماتی 3 اولین جلسه : پنجشنبه 7/22  مدرس : خانم دکتر کریملو

1

الهام       فایدئی

2

آذرمیدخت           بهامین فر

3

راضیه     الهامی

4

هادی     ولادی

استانبولی مقدماتی 1 اولین جلسه : پنجشنبه  7/22  مدرس : آقای زاهدی

1

جواد       فرونچی

2

حبیب     ایزدخواه

3

سمیرا     بشیری مهر

4

موسی     محمدپورفرد

5

سودا       فراهی

6

سعید     زیرک سیما

7

سحر      الجمور

8

معصومه  خوش اندام

روسی مقدماتی 1 اولین جلسه : پنجشنبه  7/22  مدرس : خانم دکتر حسن ­زاده

1

نگار       نوبهار    

2

سیدمحمود   ابراهیمی زنوز

3

مهدی     ولی پور  

4

طاهره     راشد

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش۱۸ مهر ۱۴۰۰